SPRZĄTANIE RAWKI – „SENIORZY W AKCJI”

29.09.2023 r. 
W piątek 29 września wspieraliśmy – Klub Seniora „Rawka” ❤️ wraz z uczniami ze SP Kornela Makuszyńskiego Skierniewice, którzy wzięli udział w akcji sprzątania rzeki Rawki . Akcja odbyła się w ramach konkursu „Seniorzy w Akcji” Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
11 październik był kolejnym dniem, gdzie seniorzy realizowali projekt „Nasza Rawka. Animator projektu Stanisław,przygotował plan działania a ZUM zaopatrzył seniorów w worki na śmieci , rękawiczki i chwytaki.
Sprawna grupa klubowiczów i mieszkańców Rawki przez dwie godziny zbierała i wyciągała z krzaków śmieci. Jest to bardzo smutne, że nie dbamy o nasze dobro o tak piękne okolice naszego miejsca zamieszkania.Jeszcze smutniejsze jest to, że wracając ze sprzątaniu już znajdowaliśmy nowe śmieci na tak krótkim odcinku. Oczywiste jest to, że to nasi „turyści” nie mają siły donieść śmieci do swoich pojemników a przecież pusta butelka jest lżejsza niż pełna 🫤
Dziękujemy bardzo mieszkańcom Rawki,którzy dołączyli dzisiaj do sprzątania. Mamy nadzieję,że kolejne akcje będą równie udane oraz cieszymy się, że nasza spółka mogła dołożyć coś od siebie i wesprzeć tą akcję.

 

G   A   L   E   R   I   A     Z   D   J   Ę   Ć