ADOPTUJ PSA ZE SKIERNIEWIC!

15.02.2024 r. 

 

Nad skierniewickimi ulicami zawisły banery wyborcze z hasłem “Twoi kandydaci na PSYjaciela! Przyjedź, pokochaj, adoptuj!”. Kampanię przygotowali wolontariusze ze Skierniewice schronisko dla Bezdomnych Zwierząt przy współpracy z Zakład Utrzymania Miasta Skierniewice – ZUM. Codziennie na profilu Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Skierniewice – Wolontariat prezentowane są, w zabawny sposób, sylwetki kandydatów na PSYjaciela 😊 ❤️ 🐾

Pamiętaj, że psy kochają całym sercem. Są wierne i nie rozumieją, że miłość człowieka ma termin ważności: przeprowadzka, alergia, choroba, dłuższe wakacje… Ten brak odpowiedzialności oraz brak kastracji i czipowania zwierząt powoduje, że schroniska są wciąż przepełnione.
Zadaniem tej akcji jest znalezienie odpowiedzialnych i kochających domów dla podopiecznych schroniska w Skierniewicach. Pomysłodawcami akcji są wolontariusze ze skierniewickiego schroniska. Konsultacją adopcyjną zajmuje się behawiorystka Justyna – HAU Do You Do? – terapia i szkolenie psów, która pomaga wybrać psa dopasowanego do możliwości i warunków przyszłych opiekunów.

 

Poniżej psiaki, które czekają najdłużej :

🐾 Nero – LINK
🐾 Ada – LINK
🐾 Dolar – LINK
🐾 BeniLINK
🐾 Heros – LINK
🐾 Pędzel – LINK

 

G A L E R I A